O NAS

Flortech

FLORTECH – Kim jesteśmy ?

Flortech

Firma Flortech działa w branży bezpieczeństwa obiektów od ponad 25 lat. Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy systemy bezpieczeństwa budynków. Przez lata wykonaliśmy ponad sto realizacji, w tym w obiektach wielkopowierzchniowych oraz dla znanych międzynarodowych inwestorów. Wykonujemy także przeglądy, dostarczamy i konserwujemy sprzęt pożarowy. Klienci współpracują z nami przez lata, doceniając nas za solidne wykonanie oraz kompleksowe wsparcie, jakie im zapewniamy. Wyręczamy ich na każdym etapie, by zapewnić wygodę i spokojną głowę – na lata. Odznaczamy się przy tym korzystnymi warunkami współpracy. Optymalizujemy koszty instalacji i obsługi, aby zapewnić jakość w rozsądnej cenie. Zapraszamy do grona zadowolonych Klientów naszej firmy.

Dlaczego my ?

Doświadczenie i jakość – od 1992 roku zdobywamy doświadczenie w projektowaniu, instalowaniu oraz konserwacji elektronicznych systemów ochrony budynków. Większość naszych pracowników to fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi w sposób profesjonalny i odpowiedzialny, o czym świadczy długoletnia współpraca z Klientami.

Kompleksowa obsługa – zapewniamy kompleksową obsługę obiektów w zakresie bezpieczeństwa. Od projektu, poprzez dostawę, wykonanie, serwis, monitoring i konserwację systemów bezpieczeństwa. Wykonujemy także obowiązkowe przeglądy techniczne sprzętu pożarowego.

Korzystne warunki – nasi Klienci nie przepłacają. Proponujemy rozwiązania, które spełniają oczekiwania Klienta zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny. Rozważamy różne możliwości realizacji i wybieramy rozwiązanie korzystne dla Klienta. Optymalizujemy koszty instalacji i obsługi.

Spokojna głowa – pewność realizacji, szybka reakcja, kompletna dokumentacja (w zakresie instalacji i przeglądów okresowych) oraz gwarancja dobrego wykonania – pozwalają zaoszczędzić Klientowi wielu problemów. Bezpieczeństwo obiektu, wygoda i spokój naszych Klientów są dla nas priorytetem.

Świadczymy usługi:

Projektowanie i wykonawstwo systemów bezpieczeństwa budynków

Naprawa, przebudowa, serwis instalacji

Monitoring sygnałów alarmowych do straży pożarnej

Konserwacja i przegląd systemu sygnalizacji pożaru, gaśnic, hydrantów, agregatów, przeciwpożarowego wyłącznika prądu, oświetlenia

Sprzedaż sprzętu pożarowego: gaśnic, węży, znaków ostrzegawczych, szafek hydrantowych

Wykonujemy systemy:flortech

system sygnalizacji pozaru

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń  62 767 24 90,  lub napisz  do nas na  kontakt@systemyflortech.pl